✍️ داستان قلموم

یه شروع ساده و یه داستان پر از عشق 💛

تابستون ۱۳۹۸
شروع قلموم

یه تصمیم ساده 💥

شهریور ماه ۱۳۹۸، قلموم، اسمی بود که به سختی به ذهنم رسید خیلی هدفم این نبود که برند عجیب غریبی باشه! فقط میخواستم نمونه کارامو توی یک فضایی بذارم تا دیگه مجبور نباشم دونه دونه برای هر مشتری بفرستمشون. این شد که پیج اینستاگرامی قلموم رو راه‌اندازی کردم و ظروع کردم به گذاشتن نمونه پوستر‌هایی که طراحی کرده بودم...
آکادمی قلموم • درباره ما • بهترین آموزش گرافیک به زبان فارسی
زمستون ۱۳۹۸
آکادمی قلموم • درباره ما • بهترین آموزش گرافیک به زبان فارسی
زمستون همون سال

📈 از چند دقیقه به چند ساعت

پیج قلموم که با یه هدف راحت شدن از دست فرستادن نمونه کار برای مشتری ایجاد شده بود، رفته رفته به سمت تولید محتوای گرافیکی رفت. هر روز یک پست میذاشتم و در داخلش آموزش های مرتبط با گرافیک میذاشتم. حقیقتا استقبال گرم شما بود که باعث شد به این روند ادامه بدم. روزی چند ساعت وقتمو میبرد تا یک محتوای جدید و خلاق تولید کنم. 😅 فکرشو گنین منی که میخواستم از چند دقیقه وقت گذاشتن و فوروارد کردن نمونه کارام دور بشم، حالا اینقد داشت بهم خوش میگذشت که روزی چند ساعت پای اینستا وقت میذاشتم. رفته رفته پیجم هم داشت فالووراش بیشتر میشد تا رسیدم به آخرای زمستون ۹۸ ...
بهار ۱۳۹۹
بعد از گذشت ۷ ماه

وقتی که پیجم رشد کرد🎉

تا بهار ۹۹ تعداد دنبال کنندهای قلموم به حدود ۳۰۰۰ نفر رسیده بود، ۳۰۰۰ تا رفیق که واقعا با عشق داشتن پیج رو دنبال میکردن. همین عشق باعث شد رفته رفته سرعت رشد پیج بیشتر از قبل بشه تا جایی که آخرای بهار به ۱۲۰۰۰ دوست رسیدیم.
آکادمی قلموم • درباره ما • بهترین آموزش گرافیک به زبان فارسی
آخرای ۹۹
آکادمی قلموم • درباره ما • بهترین آموزش گرافیک به زبان فارسی
هویت قلموم

🪩 اینجا بود که قلموم تازه بوجود اومد

بعد از یکسال که از فعالیت پیج میگذشت و تعداد فالوورای پیج به حدود ۳۰۰۰۰ نفر رسیده بود، اینجا بود که هویت بصری برند قلموم بیشتر از قبل شکل گرفته بود. تازه این موقع بود که میدونستم قلموم تا کجا میتونه جلو بره و براش کلی خواب دیده بودم و میدونستم یروز همه رو بدست میارم. یکی از اون آرزوهایی که برای قلموم داشتم این بود که بتونم یک سایت مرجع گرافیک برای قلموم راه اندازی کنم که کلی آموزش و مقاله در خصوص گرافیک رو اونجا منتشر کنم.
سال ۱۴۰۰
اولین نسخه از وبسایت قلموم

یه سال پر اتفاقای باحال 🔥

سال ۱۴۰۰ تصمیم خودمو گرفتم تا اولین نسخه از وبسایت قلموم رو با کمک یه دوست راه‌اندازی کنم، فرایند طراحی کمی طولانی بود اما نتیجه نهایی واقعا خفن شد 😍. این وبسایت رو تیم حمید مهدیزاده عزیز طراحی و راه‌اندازی کردن. قدری که برای این سایت ذوق داشتم که قابل وصف نیست. توی این وبسایت هم دوره‌ ی آموزشی ایلاستریتور من منتشر شد و هم کلی نمونه‌کار و مقاله بارگزاری کردم.
آکادمی قلموم • درباره ما • بهترین آموزش گرافیک به زبان فارسی
سال ۱۴۰۱
آکادمی قلموم • درباره ما • بهترین آموزش گرافیک به زبان فارسی
تلخ اما واقعی

سالی پر از چالش

توی این سال با همه فراز و نشیبی که داشت، و همه اتفاقای تلخ و شیرینی که پشت سر هم برای قلموم اتفاق میافتاد، همواره در حال برنامه‌ریزی بودم تا یک روند روبه اوج رو برای قلموم طرح ریزی کنم. در این سال بود که تصمیم گرفتم کیفیت آموزش های گرافیکی قلموم رو ارتقا بدم و کلی دوره جذاب دیگه در کنار ایلاستریتور ضبط و منتشر کنم.
سال ۱۴۰۲
راه اندازی نسخه دوم وبسایت قلموم

در مسیر رشد و تکامل ☄️

همین اول کلی از حمید ممنونم که با طراحی و راه‌اندازی نسخه اول سایت قلموم کلی به من کمک کرد و باعث شد قلموم معنایی تازه پیدا کنه. قلمومی که اول با یک هدف خیلی ساده اما برای خودم مهم شکل گرفت و رسید به جایی که دیگه هدف اولش شده بود قد یک اپسیلون. حالا قلموم یک مرجع آموزشی و طراحی گرافیک بود که کلی دانشجوی خوب و دوست داشتنی داشت. همین باعث شد تا به فکر راه اندازی نسخه دوم وبسایت قلموم بیفتم تا تمرکز بیشتری روی بحث آموزش و تجربه کاربری سایت گذاشته بشه.
آکادمی قلموم • درباره ما • بهترین آموزش گرافیک به زبان فارسی
این داستان ادامه دارد ...

هنوز پیج قلموم رو داخل اینستاگرام دنبال نکردی؟!

اطلاع از آخرین آپدیت ها و همچنین تخفیف دوره ها از طریق پیج اینستاگرامی

مقالات قلموم

سر تیتر آخرین مقالات و اخبار دنیای گرافیک و آموزش را از اینجا دنبال کنید.

Frame 1

تخفیف پلکانی

با خرید بیش از یک دوره آموزشی، به ترتیب ۱۵، ۲۰ و ۲۵ درصد تخفیف بیشتر بر روی دوره‌ی دوم،سوم وچهارم دریافت کنید.

دوره ۲ام

۱۵٪

دوره ۳ام

۲۰٪

دوره ۴ام

۲۵٪
سبد خرید
ورود | ثبت‌نام

سلام 👋!
لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

ورود شما به معنای پذیرش شرایط قلموم و قوانین حریم‌خصوصی است

×

ورود | ثبت‌نام

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
آکادمی قلموم